Product media galerij
- Bugatti heren sneaker
- Dit slanke model van Bugatti is een goede mix tussen casual en chic, waardoor je er alle kanten mee op kunt.
- Uitgevoerd in leer en nylon wat een sportieve touch geeft. Het leer vormt zich bovendien om de voet voor een betere pasvorm.
- Gevoerd met mesh-textiel. Vocht en warmte worden door dit materiaal sneller afgevoerd waardoor de voeten koeler blijven.
- Voorzien van een licht dempend voetbed wat de sneaker geschikt maakt voor iedere dag. Het voetbed is bovendien uitneembaar wat het mogelijk maakt eigen zolen te dragen.
- Afgewerkt met een gripvaste rubberen loopzool voor stevigheid en stabiliteit.
- Artikel
- 1111150710-10
- Merk
- Bugatti
- Categorie
- Lage sneakers
- kleur
- Zwart
- pasvorm
- Normaal
- uitneembaar voetbed
- Ja
- voering
- Textiel
- materiaal buitenkant
- Leer en nylon
- materiaal binnenzool
- Textiel
- materiaal buitenzool
- Rubber
- hakhoogte (in cm)
- 2
- hakvorm
- Platte zool
- sluiting
- Veter
- neus
- Rond
Bugatti werd in 1928 opgericht in Duitsland en wordt inmiddels al in 35 landen verkocht. Het Duitse merk maakt gebruik van traditionele technieken en beste materialen. De schoenen hebben daardoor een stijlvol uiterlijk en comfortabele pasvorm. De collecties zijn fris en modern en voorzien van leuke details. Bugatti volgt altijd de laatste trends en heeft passende schoenen voor iedere gelegenheid.
Bekijk meer
Laden...