Cruyff Superbia Minimalist - Lage sneakers - Zwart
Cruyff Superbia Minimalist - Lage sneakers - Zwart
Cruyff Superbia Minimalist - Lage sneakers - Zwart
Cruyff Superbia Minimalist - Lage sneakers - Zwart
Cruyff Superbia Minimalist - Lage sneakers - Zwart
Cruyff Superbia Minimalist - Lage sneakers - Zwart

Cruyff Superbia Minimalist Lage sneakers - zwart

van € 119,99 voor € 99,99
40
41
42
43
44
45
46 uitverkocht
Ontvang melding
47 uitverkocht
Ontvang melding
Bepaal jouw maat
Morgen vóór 23.00u besteld, woensdag in huis

  • Cruyff Superbia Minimalist heren sneaker
  • Deze door voetbalschoenen geïnspireerde sneakers passen helemaal in een sportieve levenstijl en outfit.
  • Uitgevoerd in een combinatie van imitatieleer, suède en nylon voor een sportieve look. Het nylon op de neus en zijpanelen hebben een leuke blok-motief.
  • Gevoerd met zacht textiel en voorzien van een gewatteerde enkelkraag voor optimaal comfort. Door de hoge hielkap ervaar je een goedzittende pasvorm.
  • Bevat een uitneembaar foam-voetbed dat voor demping tijdens het lopen zorgt. De sneaker is daarnaast geschikt om eigen steunzolen te gebruiken.
  • Afgewerkt met een rubberen loopzool met noppenprofiel voor goede grip en stevigheid.

Artikel
1111108814-15
Merk
Cruyff
Categorie
Lage sneakers
kleur
Zwart
pasvorm
Normaal
uitneembaar voetbed
Ja
voering
Textiel
materiaal buitenkant
Kunstleder, nylon en suede
materiaal binnenzool
Textiel
materiaal buitenzool
Rubber
hakhoogte (in cm)
0
hakvorm
Platte zool
sluiting
Veter
Neus
Rond

Johan Cruijff – wie kent hem niet! In 1979 besloot Cruijff zijn eigen verfijnde sportmerk te beginnen in Barcelona, om de toenmalige oubollige sportkleding voorgoed te elimineren. En dat deed hij. Met de schoenen van Cruyff zijn alle ogen op jou gericht. De klasse en charme van de beroemde voetballer zijn nog altijd terug te zien in de stijlvolle, maar sportieve collecties. Zie jij jezelf al (letterlijk) lopen in de schoenen van Johan Cruijff?
Cruyff logo

Laden..