





Product media galerij
Diadora Game L High Hoge sneakers - wit
109 euro en 99 cent
- Diadora Game L High dames sneaker
- Deze vintage-look sneaker van Diadora is dit seizoen de perfecte toevoeging aan jouw schoenencollectie! Draag de sneaker op verschillende manieren naar een festival of voor een dagje weg.
- Uitgevoerd in volnerfleer dat behandeld is met wax voor een vintage look. Het leer loopt soepel uit en vormt zich om de voet voor de ideale pasvorm.
- De binnenkant is gevoerd met textiel en de kraag en hielkap zijn gewatteerd. Dit zorgt voor een comfortabel draaggevoel rond de hiel en enkel.
- Voorzien van een foam-voetbed wat lichte demping biedt tijdens het lopen en zorgt voor een aangenaam draaggevoel.
- Afgewerkt met een gripvaste rubberen loopzool. De zool heeft een used look om de retrolook helemaal af te maken.
- Artikel
- 1241112810-29
- Merk
- Diadora
- Categorie
- Hoge sneakers
- kleur
- Wit
- pasvorm
- Normaal
- uitneembaar voetbed
- Nee
- voering
- Textiel
- materiaal buitenkant
- Gevet nubuck
- materiaal binnenzool
- Textiel
- materiaal buitenzool
- Rubber
- hakhoogte (in cm)
- 2,5
- hakvorm
- Platte zool
- schachtwijdte (in cm)
- 29
- schachthoogte (in cm)
- 9
- sluiting
- Veter
- Neus
- Rond
Het merk Diadora is in 1984 opgericht door de modeontwerper Marcello Danieli. Het Italiaanse merk heeft haar naam afgeleid van het Griekse woord dia-dora, dit staat voor: ‘Het delen van geschenken en onderscheiden’. In het begin ontwierp het merk bergschoenen, maar sinds de jaren ’60 is Diadora begonnen met het produceren van sportschoenen. Tegenwoordig maakt Diadora sport- en lifestyle schoenen voor dames, heren en kinderen. Ook dragen de sneakers van Diadora een steentje bij aan duurzaamheid. De materialen waar de schoenen van geproduceerd worden zijn van duurzame materialen, wat dus veel beter is voor het milieu.
Bekijk meer
Laden..