





Product media galerij
Fred de la Bretoniere Storm Isa Lage sneakers - wit
169 euro en 99 cent
- Fred de la Bretoniere Storm Isa dames sneaker
- Dit Nederlandse merk staat bekend om zijn hoge kwaliteit en moderne modellen. Deze basic sneakers passen in iedere look thuis.
- Uitgevoerd in verantwoord geproduceerd leer van leerlooierijen die zich houden aan strenge milieuwetten en de impact op de natuur zo klein mogelijk houden.
- Gevoerd met leer wat door de goede vocht- en warmte regulatie de voeten koel en fris houdt. Het leer zal zich met dragen ook om de voet vormen voor een betere pasvorm.
- Voorzien van een leren voetbed met goed dempend vermogen wat het draagplezier nog groter maakt. Het voetbed is tevens uitneembaar om eigen zolen te kunnen gebruiken.
- Afgewerkt met een gripvaste zool voor goede stabiliteit.
- Artikel
- 1211139110-20
- Merk
- Fred de la Bretoniere
- Categorie
- Lage sneakers
- kleur
- Wit
- pasvorm
- Normaal
- uitneembaar voetbed
- Ja
- voering
- Leer
- materiaal buitenkant
- Leer
- materiaal binnenzool
- Leer
- materiaal buitenzool
- Rubber
- hakhoogte (in cm)
- 3
- hakvorm
- Platte zool
- sluiting
- Veter
- duurzaamheid
- Duurzamer productieproces
- Neus
- Rond
Het merk is in 1970 opgericht door Fred de la Bretoniere. Hij heeft ook het merk Shabbies Amsterdam opgericht. De schoenen die hij ontwerpt hebben een casual, elegante uitstraling en zijn bedoeld om elke vrouw zich zelfverzekerd en mooi te laten voelen. Ze maken gebruik van goede kwaliteit materialen mooie designs, dit zie je dan ook terug in elke schoen. Doordat ze gebruik maken van traditionele vakmanschap is elke ontwerp een uniek product. Er wordt gebruik gemaakt van de mooiste, en beste leersoorten om zo de puurheid in het product zoveel mogelijk te kunnen behouden.
Bekijk meer
Laden..