


Product media galerij
Nelson Chelseaboots - zwart
van 129 euro en 99 cent
voor
65 euro en 00 cent
- Nelson dames enkellaars
- Prachtig laarsje uit de Nelson collectie. De smalle belijning geeft de laars een elegante look, door de studs krijgt deze een stoere twist.
- De boot is uitgevoerd in een prachtig kwaliteit soepel leer en is voorzien van studs. Langs de zoolrand zijn kleinere studs aangebracht.
- Dankzij de elastieken inzet aan beide kanten van de schacht trek je de boot gemakkelijk aan- en uit.
- De rubberen zool is zacht en zorgt voor extra grip.
- Heeft een vast voetbed.
- Merk
- Nelson
- Categorie
- Chelseaboots
- kleur
- Zwart
- pasvorm
- Normaal
- uitneembaar voetbed
- Nee
- voering
- Synthetisch
- materiaal buitenkant
- Leer
- materiaal binnenzool
- Leer
- materiaal buitenzool
- Rubber
- hakhoogte (in cm)
- 2
- schachtwijdte (in cm)
- 25
- schachthoogte (in cm)
- 12
Naast de vele A-merken die je bij Nelson kunt vinden, heeft Nelson ook een mooi eigen label met hippe schoenen volgens de laatste trends. In deze collectie is goed terug te zien waar Nelson voor staat: modieuze en kwalitatief hoogwaardige schoenen. En natuurlijk vind je bij Nelson altijd een scherpe prijs/kwaliteit verhouding.
Bekijk meer
Laden..