





Product media galerij
Nelson Kids Lage sneakers - beige
van 49 euro en 99 cent
voor
39 euro en 99 cent
- Nelson meisjes sneaker
- Lekker makkelijk met klittenband en elastische veters en ook nog eens super leuk.
- Uitgevoerd in een combinatie van suède, imitatieleer mesh-textiel en ponyhaar. Het mesh zorgt voor een goede doorademing van de zool.
- Gevoerd met textiel en voorzien van een gewatteerde hielkap voor meer comfort tijdens het lopen.
- Voorzien van een leren voetbed met foam-laag waardoor je bij iedere stap lekkere demping hebt.
- Afgewerkt met een schokabsorberende tussenzool die de gewrichten ontlast. De spikes op de neus en hiel bieden meer grip.
- Artikel
- 1511000550-79
- Merk
- Nelson Kids
- Categorie
- Lage sneakers
- kleur
- Beige
- pasvorm
- Normaal
- uitneembaar voetbed
- Nee
- voering
- Textiel
- materiaal buitenkant
- Kunstleder, ponyhair, suede en textiel
- materiaal binnenzool
- Leer
- materiaal buitenzool
- Rubber
- hakhoogte (in cm)
- 3
- hakvorm
- Chunky
- sluiting
- Klittenband
- Neus
- Rond
Naast de vele populaire, internationale merken shop je ook de leukste schoenen van ons private label: Nelson Kids! Nelson Kids biedt je een modieuze en kwalitatieve collectie met schoenen voor de allerkleinsten, kids en tieners. Trend en comfort staan dan ook hoog in het vaandel. Koop nu een paar schoenen uit de Nelson Kids collectie en wij doneren €5,- aan stichting Het Vergeten Kind. Met het opgehaalde bedrag bouwen we samen aan het nieuwe Hotel Heppie, een liefdevolle plek waar kinderen die het thuis zwaar hebben onbezorgd kunnen spelen en genieten!
Bekijk meer
Laden..