


Product media galerij
Replay Kan Klittenbandschoenen - multi
van 54 euro en 99 cent
voor
44 euro en 99 cent
- Replay Kan jongens sneaker
- Een paar makkelijk aan te trekken sneakers mogen niet ontbreken in jouw collectie! Heb jij al een nieuw paar in de kast voor komend seizoen?
- Kan van Replay is gemakkelijk aan- en uit te trekken danzkij de klittenbandsluiting en de elastische veters.
- Dit model is uitgevoerd in een combinatie van suede en imitatieleer.
- De binnenvoering en het uitneembare voetbed zijn synthetisch.
- Beschikt over een stevige rubberen zool met een licht profiel.
- De uitneembare zool kun je gemakkelijk verwisselen voor bijvoorbeeld een badstof zooltje, het is maar net wat je prettig vindt.
- Merk
- Replay
- Categorie
- Klittenbandschoenen
- kleur
- Multi
- pasvorm
- Normaal
- uitneembaar voetbed
- Ja
- voering
- Textiel
- materiaal buitenkant
- Kunstleder
- materiaal binnenzool
- Textiel
- materiaal buitenzool
- Rubber
Replay is een Italiaans kledingmerk opgericht in 1978. De naam bedacht oprichter Claudio Buziol tijdens het WK in Argentinië. Op het scherm zag hij continue het woord ‘Re-play’ verschijnen, wat hij goed vond passen bij zijn (vintage)kledingstijl. En zo was zijn merk Replay geboren! In de collectie van Replay vind je veel denim kleding en sportieve schoenen met een karakteristieke en vintage uitstraling.
Bekijk meer
Laden..