





Product media galerij
Van Lier Positano Lage sneakers - bruin
van 189 euro en 99 cent
voor
149 euro en 99 cent
- Van Lier Positano heren sneaker
- De ultieme hybride sneaker van Van Lier, handgemaakt in Portugal. De sneaker is gecreëert met de nieuwste technieken en is met zijn strakke afwerking een echte luxe design sneaker.
- Uitgevoerd in leer wat met lopen voor de ideale pasvorm zorgt. Van Lier gebruikt uitsluitend leer dat gecertificeerd is voor zijn duurzame productiewijze door de Leather Working Group.
- Gevoerd met comfortabel leer dat met zijn uitstekende vocht- en warmteregulatie zorgt voor een goede ventilatie van de schoen.
- Voorzien van een leren voetbed met leren bekleding. Dankzij het ademende effect van leer behoudt je een goed voetklimaat en blijven de sneakers en voeten langer droog en fris. Bovendien is het voetbed uitneembaar en kun je eigen steunzolen gebruiken.
- Afgewerkt met een slijtvaste rubberen loopzool die naadloos aansluit op het bovenwerk en je bewegingen natuurlijk volgt. Het biedt daarnaast goede grip bij iedere stap.
- Artikel
- 1111114220-64
- Merk
- Van Lier
- Categorie
- Lage sneakers
- kleur
- Bruin
- pasvorm
- Normaal
- uitneembaar voetbed
- Ja
- voering
- Leer
- materiaal buitenkant
- Nubuck
- materiaal binnenzool
- Leer
- materiaal buitenzool
- Rubber
- hakhoogte (in cm)
- 0
- hakvorm
- Platte zool
- sluiting
- Veter
- duurzaamheid
- Duurzamer productieproces
- Neus
- Rond
Er is een natuurwet die zegt dat al dat groots is, klein begon. Zo ook Van Lier. In het jaar 1815 lag aan de Langstraat in het Brabantse Loon op Zand, de werkplaats van de familie Van Lier. Het merk blijft ontwikkelen, spelen met kleur én experimenteren met pasvormen. Daarnaast heeft Van Lier inmiddels dus ook bijna 200 jaar ervaring extra en combineert de traditionele kennis met de moderne technieken. Zo levert Van Lier elke dag de schoen van morgen.
Bekijk meer
Laden..