





Product media galerij
Van Lier Positano Lage sneakers - cognac
van 189 euro en 99 cent
voor
149 euro en 99 cent
- Van Lier Positano heren sneaker
- Deze geklede schoen van het Nederlandse merk Van Lier is zeer comfortabel en is ook prima te combineren met je casual-chique outfits.
- Uitgevoerd in stevig leer met opvallende overlays en accenten. Het leer dat gebruikt wordt voor de schoenen van VanLier komen uitsluitend uit leerlooijerijen die aangesloten zijn bij de Leather Working Group die instaat voor de verantwoorde procuctie van leer.
- De binnenkant is gevoerd met leer voor veel comfort en een goede vochtregulatie. Zo bllijven de voeten en de schoen langer fris.
- Beschikt over een uitneembaar voetbed van leer dat een goede demping biedt.
- Afgewerkt met een gripvaste rubberen zool die door de flexibiliteit voor een makkelijke afwikkeling zorgt.
- Artikel
- 11287520-63
- Merk
- Van Lier
- Categorie
- Lage sneakers
- kleur
- Cognac
- pasvorm
- Normaal
- uitneembaar voetbed
- Ja
- voering
- Leer
- materiaal buitenkant
- Leer
- materiaal binnenzool
- Leer
- materiaal buitenzool
- Rubber
- hakhoogte (in cm)
- 0
- hakvorm
- Platte zool
- sluiting
- Veter
- duurzaamheid
- Duurzamer productieproces
- Neus
- Rond
Er is een natuurwet die zegt dat al dat groots is, klein begon. Zo ook Van Lier. In het jaar 1815 lag aan de Langstraat in het Brabantse Loon op Zand, de werkplaats van de familie Van Lier. Het merk blijft ontwikkelen, spelen met kleur én experimenteren met pasvormen. Daarnaast heeft Van Lier inmiddels dus ook bijna 200 jaar ervaring extra en combineert de traditionele kennis met de moderne technieken. Zo levert Van Lier elke dag de schoen van morgen.
Bekijk meer
Laden..