
Van Lier Positano
Lage sneakers
€179,99
v.a.
€179,99
Omschrijving
Van Lier Positano heren sneaker
Deze luxe design sneaker van het Nederlandse merk Van Lier is zeer comfortabel en is ook prima te combineren met je casual-chique outfits.
Het materiaal is vervaardigd uit hoog kwaliteitsleer met een prachtige afwerking van panelen en vlakken.
Gevoerd met zacht leer. Door het ademend vermogen behouden de voeten een aangename temperatuur en blijven de schoenen langer fris.
Voorzien van een zacht foam-voetbed dat naast een fijne demping ook een goede vochtregulatie heeft.
Beschikt over een sportieve rubberen zool die gripvast is.
Specificaties
- Artikel
- 11211010-20
- Merk
- Categorie
- Lage sneakers
- kleur
- Wit
- pasvorm
- Normaal
- uitneembaar voetbed
- Ja
- voering
- Leer
- materiaal buitenkant
- Leer
- materiaal binnenzool
- Leer
- materiaal buitenzool
- Rubber
- sluiting
- Veter
Kenmerken:
Merkinformatie Van Lier
Er is een natuurwet die zegt dat al dat groots is, klein begon. Zo ook Van Lier. In het jaar 1815 lag aan de Langstraat in het Brabantse Loon op Zand, de werkplaats van de familie Van Lier. Het merk blijft ontwikkelen, spelen met kleur én experimenteren met pasvormen. Daarnaast heeft Van Lier inmiddels dus ook bijna 200 jaar ervaring extra en combineert de traditionele kennis met de moderne technieken. Zo levert Van Lier elke dag de schoen van morgen.
Laden..