Vans KNU Skool Cozy - Lage sneakers - Cognac
Vans KNU Skool Cozy - Lage sneakers - Cognac
Vans KNU Skool Cozy - Lage sneakers - Cognac
Vans KNU Skool Cozy - Lage sneakers - Cognac
Vans KNU Skool Cozy - Lage sneakers - Cognac
Vans KNU Skool Cozy - Lage sneakers - Cognac

Vans KNU Skool Cozy Lage sneakers - cognac

€ 104,99
36 laatste!
37
38
39
40
41
42 laatste!
Bepaal jouw maat
Vóór morgen 23.00u besteld, zaterdag in huis

  • Vans KNU Skool Cozy dames sneaker
  • Deze op de jaren '90 geinspireerde sneaker heeft invloeden van de klassieke skateschoen en geeft een stoere uitstraling met zachte details.
  • Uitgevoerd in suède wat door zijn soepelheid makkelijk de vorm van de voet aanneemt. Zo ervaar je een persoonlijke pasvorm en fijne ventilatie door het ademend effect van suède.
  • De sneaker heeft een dikke wattering wat een hommage is aan de skateschoenen van de 90's. De wattering zorgt natuurlijk ook voor optimaal comfort wanneer je op pad bent.
  • Voorzien van een OrthoLite- voetbed. Deze biedt langdurige demping bij iedere stap en behoudt een goede temperatuurregulatie. Het voetbed is eventueel uitneembaar voor het gebruik van eigen zolen.
  • Afgewerkt met de kenmerkende waffelzool die uitstekende grip geeft.

Artikel
1210134430-63
Merk
Vans
Productlijn
Vans KNU
Categorie
Lage sneakers
kleur
Cognac
pasvorm
Normaal
uitneembaar voetbed
Ja
voering
Textiel
materiaal buitenkant
Suede
materiaal binnenzool
Textiel
materiaal buitenzool
Rubber
hakhoogte (in cm)
2,5
hakvorm
Platte zool
sluiting
Veter
neus
Rond

In 1966 opende Paul van Doren de eerste Van Doren Rubber Company in Californië. Vans werd allereerst populair onder skaters, omdat het unieke wafel-achtige patroon van de sneakers extra grip gaf op de skateboards. Inmiddels zijn er veel verschillende modellen te koop en is het merk populair bij heel veel mensen wereldwijd!
Vans logo

Laden...