Product media galerij
Fred de la Bretoniere Donna Moca Mocassins & loafers - taupe
€ 199,99
- Fred de la Bretoniere Donna Moca dames bootschoen
- De stijlvolle bootschoenen zorgen voor een uenieke toevoeging aan je kledingkast.
- Uitgevoerd in hoogwaardig suède wat de schoen een luxe uitstraling geeft. Daarnaast zorgt dit materiaal voor een fijne ventilatie en vormt zich naar de stand van de voet voor een aansluitende pasvorm.
- Gevoerd met soepel leer wat dankzij de ademende eigenschap een goede vocht- en warmte regulatie biedt en het voetklimaat gezond en fris houdt.
- Het voetbed is tevens gemaakt van leer met dempende foamlaag, waardoor je ook op drukke dagen de hele dag comfortabel loopt.
- Afgewerkt met een stevige rubberen loopzool met goede grip.
- Artikel
- 1222118630-64
- Merk
- Fred de la Bretoniere
- Categorie
- Mocassins & loafers
- kleur
- Taupe
- pasvorm
- Normaal
- uitneembaar voetbed
- Nee
- voering
- Leer
- materiaal buitenkant
- Suede
- materiaal binnenzool
- Leer
- materiaal buitenzool
- Rubber
- hakhoogte (in cm)
- 2,5
- hakvorm
- Platte zool
- sluiting
- Veter
- neus
- Rond
Het merk is in 1970 opgericht door Fred de la Bretoniere. Hij heeft ook het merk Shabbies Amsterdam opgericht. De schoenen die hij ontwerpt hebben een casual, elegante uitstraling en zijn bedoeld om elke vrouw zich zelfverzekerd en mooi te laten voelen. Ze maken gebruik van goede kwaliteit materialen mooie designs, dit zie je dan ook terug in elke schoen. Doordat ze gebruik maken van traditionele vakmanschap is elke ontwerp een uniek product. Er wordt gebruik gemaakt van de mooiste, en beste leersoorten om zo de puurheid in het product zoveel mogelijk te kunnen behouden.
Bekijk meer
Laden...